Asnjë vdekje dhe 19 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 19 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë gjithashtu bën me dije se janë shëruar edhe 7 pacientë.

Në total, numri i rasteve aktive është 126./albeu.com

Shtuar 23.07.2021 15:17