Aksident në rrugën Ksamil-Sarandë, Fordi del nga rruga dhe përmbyset

 

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Ksamil – Sarandë. Një makinë ka dal nga rruga dhe është përmbysur.

Mësohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe.

Nga ngjarja ka vetëm dëme materiale, dhe nuk ka të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit./albeu.com


Shtuar 23.07.2021 15:33