Asnjë vdekje dhe 19 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 19 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë ciktime.

Gjithashtu, Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë shëruar 8 qytetarë, ndërsa raste aktive janë 137./albeu.com


Shtuar 24.07.2021 15:02