Asnjë vdekje dhe 14 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 14 raste pozitive me koronavirus dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjithashtu janë shëruar edhe 61 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.083.

Në total numri i rasteve aktive është 515./albeu.com


Shtuar 20.10.2021 15:14