Alibeaj “zbardh” mesazhet, deputeti i PS uron Pavarësinë me fotografinë e Enver Hoxhës (FOTO LAJM)

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me fotografinë e diktatorit Enver Hoxha.

Nga ana tjetër, nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka publikuar mesazhet nga grupi i Komisionit të Sigurisë në ëhatsapp, duke e nxjerrë zbuluar deputetin socialist.

Postimi i Alibeajt:

Deputeti i PS, uron ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur, Nënkryetari i PD,  Alibeaj, publikon foton.

Ja se cfare poston Bujar Cela, deputet i PS, si urim per diten e pavaresise se shqiptareve: flamurin e shqiptareve me foton e diktatorit permbi te!

Ia ktheva pergjigjjen une dhe koleget e mi deputete te PD! E pra komunizmi, kjo fare e keqe, i ka rrenjet shume te thelle! Duhet urgjentisht dekomunistizim i shoqerise shqiptare!/albeu.com/


Shtuar 28.11.2021 16:13