Ali Ahmeti tregon ku pret fitore: Struga, Kërçova, Çairi, Bogovina, Tearca dhe Haraçina janë tonat (VIDEO)

Kryetari i BDI-së, Ali Ahemti në daljen e parë në këto zgjedhje tha se ata kanë fituar në komunën e Stugës, Kërçovës, Dollnenit, Çairit, Bogovinës, Tearcës, Haraçinë.

Ai shtoi gjithashtu se presin rezultatet të mira edhe në Tetovë dhe Gostivar./albeu.com/


Shtuar 31.10.2021 21:48