Alarmohen banorët! Banesa në Tiranë përfshihet nga flakët

Një tjetër vatër zjarri është evidentuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se bëhet fjalë për një banesë e cila është përfshirë nga zjarri.

Zjarri ka rënë në një banesë e cila është në kryqëzim te “Farmacia 10” në rrugën “Bardhyl”. /albeu.com/

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 08:30, tek “Medreseja” ka rënë zjarr në katin e fundit të një pallati në ndërtim ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

 


Shtuar 19.05.2021 08:39