Alarmi për bombë në Tiranë, hapet valixhja: Ja çfarë kishte brenda

 

Është hapur valixhja e zezë, e cila ngriti alarmin për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Emigracionit në Laprakë.

Mësohet se brenda saj kishte rroba.

Valixhja e cila ishte harruar anës rrugës alarmoi punonjësit e zyrave, të cilat njoftuar menjëherë policinë.

Zona u rrethua nga forcat xheniere të cilat kryen veprimet e nevojshme deri në hapjen e saj./albeu.com