Alarm për bombë në Tiranë

Alarm për bombë në Tiranë. Alarmi është dhënë tek Drejtoria e Kufirit dhe Emigracionit në Tiranë. Mësohet se njoftimin e kanë bërë vetë punonjësit e zyrave.

Ende nuk dihen detajet në lidhje me ngjarjen, teksa është valixhe anës rrugës ajo që ka ngritur alarmin.

Zona aktualisht është e rrethuar nga forcat xheniere dhe po kryhen kontrolle. Pritet një njoftim zyrtar në mënyrë që të zbardhen më shumë detaje./albeu.com

 


Shtuar 9.12.2022 14:32