Aksidentoi çiftin dhe foshnjën, 39- vjeçari rezultoi pozitiv nën efektin e lëndëve narkotike (VIDEO)

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti te “Rruga e Kavajës”, ku 39- vjeçari ka rezultuar pozitiv nën efekti e lëndëve narkotike nga testi i bërë nga policia.

Sulejmani Tiranë/Informacion shtesë

Në lidhje me aksidentin e ndodhur në Rrugën e Kavajës, ku një automjet me targa të huaja aksidentoi një çift dhe fëmijën e tyre të vogël, ju informojmë se:

Pas kryerjes së testit të drogës, drejtuesi i mjetit, shtetasi A. S., ka rezultuar se drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike./albeu.com