Aksident në Durrës, shoferja merr përpara 45-vjeçarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Aksidenti ka ndodhur paraditën e sotme në lagjen nr.4 në Durrës ku një shtetase V.D., 44 vjeçe ka goditur shtetasin M.L., 45 vjeç I cili po qarkullonte me biçikletë.

Burimet zyrtarë bëjnë me dije se shtetasi në fjalë është jashtë rrezikut për jetën dhe gjendet duke u mjekuar në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

 


Shtuar 27.11.2021 12:09