Aksident me vdekje në Fier

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fier-Patos. Burime bëjnë me një mjet ka përplasur për vdekje një grua që mblidhte kanace përgjatë rrugës.

Mjeti që ka shkaktuar aksidentin është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Policia dhe grupi hetimor në vendin e aksidentit, ndërsa ka nisur puna për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shtuar 23.09.2022 23:34

Tags: ,