8 humbje jete dhe 320 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Në Maqedoninë e Veriut, në 24 orët e fundit janë regjistruar 320 raste të reja me Covid-19 nga 3.366 teste të kryera.

Mësohet se gjatë së njëjtës periudhë janë regjistruar 8 vdekje dhe 214 pacientë të shëruar./albeu.com

 


Shtuar 22.12.2021 14:49