4000 euro për një natë, brenda hotelit më të shtrenjtë të Manhatanit (FOTO LAJM)

Hoteli i ri “Aman New York” është sot për sot më i shtrenjti në Manhatan.

Me një spa që shtrihet në 2300 metra katrorë dhe me një pishinë 20 metra të gjatë, ky është vendi ku miliarderët amerikanë mund të çlirojnë streset.

Madje, edhe zona e recepsionit është spektakolare, derisa të vjen fatura e qëndrimit. Çmimi i një dhome për një natë është minimumi 4000 euro.


Shtuar 25.10.2022 19:48