34-vjeçarja në Tiranë denoncon zhdukjen e burrit: Iku e nuk u kthye më!

Një shtetase 34 vjeçare në Tiranë ka denoncuar në Policia zhdukjen e bashkëshortit të saj.

Policia bën me dije se shtetasja E. G., 34 vjeçe ka kallëzuar se më datë 13.12.2021, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi D. K., 34 vjeç.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 15.12.2021, shtetasja E. G., 34 vjeçe, ka kallëzuar se më datë 13.12.2021, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi D. K., 34 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.  /albeu.com/

 


Shtuar 16.12.2021 12:09