15 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, sa raste të reja u regjistruan sot

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 766 raste të reja me COVID-19 dhe 15 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjithashtu janë shëruar 486 persona./albeu.com

Shtuar 17.01.2022 15:56