Ylli i Bayern argëtohet me këngët e Don Xhonit (VIDEO)

Reperi shqiptar, Don Xhoni tashmë është bërë senzacion në Evropë tani…

Pas disa “Freestyle” të suksseshëm dhe disa këngëve të mira të publikuara, Don Xhoni ka thyer rekorde të shumta, duke u dëgjuar në të gjithë shqiptarinë dhe jo vetëm.

 

 

Fama e Don Xhonit ka arritur kulmin, teksa me këngët e tij po argëtohet edhe top sulmuesi i Bayern Munich, Douglas Costa.

Në një story të publikuar në Instagram para pak orëve, shihet se Douglas Costa është duke u relaksuar me këngët e reperit nga Drenica.

 


Shtuar 14.03.2021 22:13