Shtatë vite pas ndarjes nga Tuna, Cozman bën publike lidhjen e re? (FOTO LAJM)

Reperi i njohur shqiptar, Cozman, ishte për një kohë shumë i komentuar në mediet rozë për shkak të romancës me këngëtaren, Tuna.

Ka plotë shtatë vite që të dyshja i ka dhënë fund lidhjes së tyre dhe reperi deri më tani jetën private e ka mbajtur larg syrit mediatik.

Së fundi, ai ka postuar një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet në krahët e një vajze dhe nisur nga foto Cozman dhe vajza në fjalë nuk duken vetëm miq.


Edhe pse ai nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër, kjo foto flet shumë!

Shtuar 7.06.2021 12:06