Pjesë e videoklipit të Majk dhe Ledrit! Njihuni me modelen që po “çmend” rrjetin (FOTO LAJM)

Ledri Vula dhe Majk kanë lansuar ditën e djeshmë këngën më të re të titulluar “Marr”.

Kjo këngë u shoqërua edhe me videoklip ku vëmendjen më të madh e mori modelja, Ivana Xhelili.

Ivana është shumë aktive në rrjetet sociale teksa fotografitë të cila i sjell në Instagram janë mjaft provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MissIvaXhelili (@ivanaxhelili)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MissIvaXhelili (@ivanaxhelili)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MissIvaXhelili (@ivanaxhelili)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MissIvaXhelili (@ivanaxhelili)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MissIvaXhelili (@ivanaxhelili)

Shtuar 11.06.2021 11:06