Një vilë super lukzose, Era Istrefi na tregoi shtëpinë e re që ka blerë (FOTO LAJM)

Ndonëse ka qëndruar për pak kohë larg muzikës, Era Istrefi ka konfirmuar se po punon për projektin e ri. Bëhet fjalë për një duet që do ta bëjë bashkë me artistin tjetër shqiptar, Claydee, i cili është mjaft i njohur jo vetëm në Greqi, ku ka zhvilluar karrierën por dhe në Evropë.

Së fundmi, Era ka zbuluar se ka bërë një blerje luksoze. Përmes një postimi në rrjete sociale, ajo ka bërë me dije se është bërë me një shtëpi të re. Ndërsa ka prezantuar disa nga ambientet brenda saj, Era ka ndarë dhe disa foto mjaft joshëse.


Shtuar 14.10.2021 10:45