Marina dhe Getoar festuan përvjetorin, moderatorja zbulon kush bën ligjin në shtëpinë e saj

Një tjetër çift feston sot përvjetorin, bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin. Moderatorja ka publikuar një foto nga pushimet ku uron burrin për pervjetorin.

Ajo ka bërë një dedikim dhe ka zbuluar një sekret të familjes së saj. “Martesa është një marrëdhënie ku njëra ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri! Gëzuar përvjetorin dashuri” shkruan Marina.

Pra, e morëm vesh në familjen e tyre ligjin e bën Marina!

 

Shtuar 11.09.2022 09:58