Loredana dhe Mozzik habisin të gjithë me projektin e ri: Ka ardhur koha Hanës me ia bo një vëlla (VIDEO)

Loredana dhe Mozzik kanë lançuar albumin e shumëpritur, të cilin ka kohë që e kanë paralajmëruar. Albumi mban titullin “No Rich Parents” dhe përmban 14 këngë.

Edhe pse të ndarë ata kanë vazhduar të publikojnë projektet muzikore, puna për të cilin kishte filluar para se t’i ndanin rrugët si çift. Teksa kanë lajmëruar publikimin e albumit në rrjetet sociale ata kanë bërë dedikime të ndjera. “Shiko Hana, prindërit e tu po shkëlqejnë”, ka shkruar Mozzik në mbishkrimin e postimit që bëri në Instagram. Teksa, Loredana ka shkruar vetëm “Më fal”.

Nga të gjitha këngët ajo që po merr më shumë vëmendje është “Immer wenn es regnet”. Loredana dhe Mozzik shfaqen të afërt dhe emocional në vidoeklipin bardhë e zi që është në gjuhën gjermane dhe shqipe. Çifti rrëfejnë historinë e tyre teksa mes vargjeve Mozzik shprehet se ka ardhur koha që ta bëjnë Hanën me një vëlla.

“Gjithçka që më duhet në këtë jetë mëkatare, jam unë dhe e dashura ime/ I dehur në dashuri kur jam me ty/ Sepse të dy jemi të shqetësuar, unë dhe e dashura ime! A nuk e sheh që jam penduar? Dua të kthehem, por jam shumë krenar/ Ti ishe atje, edhe nëse asgjë nuk mbetet/ Më shumë se bashkëshorte, shoku më i mirë/ Mke sha e tkom sha, mke vra e tkom vra/ Kom bo shum sene ama edhe ti shumë ke bo/Kom perbi plot sene e vazhdoj hala/Besoi ka ardh koha Hanäs me ia bo një vëlla“- thotë Mozzik mes vargjesh.

Nga ana tjetër Loredana shprehet:

“Ne u betuam për veten: Ne do të qëndrojmë të vërtetë/E dehur në dashuri kur jam me ty/ Ne ishim si Jay dhe Beyoncé. Gjithçka që më duhet në këtë jetë mëkatare jam unë dhe i dashuri im”

Kujtojmë që ish-çifti i dhanë fund lidhjes kohë më parë përmes një deklaratë publike që Loredana bërë në llogarinë e saj në Instagram.


Shtuar 24.09.2021 21:08