Lirim Kastarati shumë pranë ekipit të njohur, i bashkohet shqiptarit tjetër (FOTO LAJM)

Sumuesi kosovar, Lirim Kastrati është pranë transferimit te Legia Warszaw, aty ku luan dhe Ernest Muci.

Sipas gazetarit Arlind Sadiku, Dinamo Zagreb dhe kampioni polak kanë arritur akord për transferimin e Kastratit, tani mbetet vetëm marrëveshja personale e anësorit me klubin.

Dëshira e ish-sulmuesit të Lokomotivës është që të transferohet në Poloni dhe një transferim mund të ndodh. /albeu.com/


Shtuar 31.08.2021 23:03