E konfirmon Napoli: Rrahmani mungon 10 ditë dhe humb ndeshjen me Milanin

Lajme jo të mira për kapitenin e kombëtares së Kosovës, dhe yllin e Napolit, Amir Rrahmani.Dëmtimi i pësuar do ta mbajë larg fushave për 10 ditë, duke bërë kështu që të humbë ndeshjen me Milanin e cila do të zhvillohet në kuadër të javës së 27 të Serie A.Gattuso po fillon ti bësojë minuta mbrojtësit Kosovar, edhe për shkak të mungesa të ekip. Shpresojmë të vazhdojë të marrë minuta edhe pas kthimit nga dëmtimi. /albeu.com/


Shtuar 13.03.2021 17:00