E fiksuar pas djemve shqiptar? Pas puthjeve me Robertin, modelja italiane bën gjestin e papritur për Getinjon (FOTO LAJM)

Puthjet pasionante në buzë të Robert Berishës me modelen italaine, Maria Bove ishin materiali më i shpërndarë në rrjet.

Pasi bënë bujë dhe të gjithë menduan se modelja italiane është e dashura e re e Robert Berishës, dyshja treguan mjaft hapur se nuk kanë asgjë serioze mes tyre, por thjesht kaluan disa momente të bukura bashkë.Pas kësaj duket se djemt shqiptar po e tërheqin shumë modelen dhe ajo ka habitur me postimin e fundit në Instagram.

Maria ka zbuluar se ka qenë në Prizren dhe në urën ky “kyçet” përgjithmonë dashuria ka shkruar emrin e saj dhe të Getinjos.

Siç shihet edhe nga postimet që ka ndarë me ndjekësit, ajo pas çelësin e ka hedhur në lum. Maria ka etiketuar reperin e njohur, ku ka treguar se personi që ka shkruar emrat e tyre e ka bërë gabim atë të Getinjos duke i harruar një “n”.

Presim një shpjegim edhe për këto ngjarje të fundit./albeu.com/

 

Shtuar 13.03.2021 11:05