“Deri në përqafimet tona të ardhshme”, rreshtat rrëqethëse të djalit të vetëm të Vjosa Berishës pas humbjes së nënës

Producentja kosovare, Vjosa Berisha humbi dy ditë më parë betejën me kancerin.

Ky lajm ishte ronditës për cilindo që e njihte Vjosën dhe dëshirën e saj për jetën. Shumë fytyra të politikës dhe artit shprehen ngushëllime për vdekjen e producentes.

Djali i vetëm i Vjosa dhe Fatos Berishes, Leka ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetet sociale.
“Deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ishin fjalët e djalit të saj të bashkangjitura me disa fotografi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lekë F. Berisha (@leke.f.berisha)