Nuk e kapi centrifuga, Macja shpëton për mrekulli pas 30 minutash larjeje në lavatriçe (VIDEO)

Jo më kot thuhet se macet kanë nëntë jetë. Macja e quajtur Brosha është një dëshmi e këtij pretendimi. Kafsha shtëpiake kaloi plot 30 minuta në lavatriçe para se pronarët ta nxirrnin jashtë. Ajo fle zakonisht në kazanin e makinerisë dhe pronarja nuk e vuri re që ndodhej brenda.

Ndezi lavatriçen dhe u rrotullua për 30 minuta. Më pas, e dërguan te mjeku veteriner, i cili konstatoi se nuk kishte pasoja.

Veterineri tha se ishte në shok, nuk mund të hapte sytë dhe se nga goja i vinte erë detergjenti. Pas terapisë dhe analizave, kafsha ndihet mirë.

Shtuar 18.01.2022 10:17