Njihuni me gjyshën yll në Instagram, po argëtohet më mirë se një 20 vjeçare (VIDEO)

Gjyshja 95-vjeçare dhe nipi i saj dëshmojnë se festa nuk ka kufi moshe.

Ross Smith dhe gjyshja e tij 95-vjeçare, Paulina Kana, kanë një marrëdhënie unike dhe një hobi edhe më të veçantë!

Shkurtimisht, ata së bashku bëjnë një dyshe fenomenale që kënaqën internetin me veprimet e tyre qesharake, të gjitha të dokumentuara me foto dhe video, shkruan albeu.com.

Sigurisht që fotot që do të ndiqni nuk ndryshojnë dhe do ju bëjnë të qeshni shpejt.

Për më tepër, ata janë partnerë të vërtetë në krim, gjë që duket shumë kur shikon foto gazmore.

Gjyshja është një frymëzim i jashtëzakonshëm dhe së bashku ata bëjnë të qeshin mbi 2 milionë njerëz në mbarë botën. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ross Smith (@rosssmith)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ross Smith (@rosssmith)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ross Smith (@rosssmith)


Shtuar 29.01.2022 15:45