Gruaja vendos një kamera të fshehtë në kuzhinë, traonditet nga veprimi që pa të bënte bashkëshorti

Një grua vendosi një kamera të fshehtë në kuzhinën e saj, për të mësuar më shumë për burrin pranë saj. Mirëpo, ajo që ajo pa të shoqin të bënte ishte tronditëse.

Gruaja, papritmas, filloi të kishte marramendje, përgjumje, ndërsa ndonjëherë i zvogëlohej edhe shikimi. Në një moment, ajo filloi të dyshonte se diçka nuk shkonte dhe pasi zbuloi se simptomat u shfaqën pas kafesë së bërë nga i shoqi, me të cilin ishte drejt divorcit, vendosi të shihte se çfarë po ndodhte.

Kështu, ajo vendosi një kamerë të fshehtë dhe zbuloi se po përpiqej ta helmonte duke i injektuar një ilaç të caktuar, i cili nëse përdoret shpesh, mund të shkaktojë probleme. Ajo ka shkuar në polici, ka bërë denoncimin.

Burri është dënuar me vetëm dy muaj burg. “Vendimi ishte një shuplakë për viktimën, pasi në vend që të fokusohej tek siguria e saj, ajo u befasuar për dënimin e dhënë”, tha avokati i saj.