999 rezultate për

zotit

Mrekullia, fëmija lind në kohën e Iftarit duke i bërë dua Zotit (Foto) Një fëmijë në Arabinë Saudite ka lindur në muajin e Ramazanit, kohën e Iftarit. Ndërsa babai ka bërë selfien e parë
Disa mësime nga rezultati i zgjedhjeve në Kosovë Nga Prof.As.Dr Enver Bytyçi Kosova e filloi dhe e përfundoi procesin e zgjedhjeve parlamentare në një hark kohor
A mund të paditet Presidenti Trump për pengim të drejtësisë? Gazeta “The New York Times” njoftoi të martën se Presidenti Donald Trump i kishte kërkuar ish-drejtorit të FBI-së që të
Papa Françesku vë në dyshim ekzistencën e Zotit? Papa Françesku ka folur mbi krizën e tij me besimin duke e quajtur këtë kohë si “momente të thata” Ai e ka quajtur ve
Rama i jep legalizimin priftit në Selenicë: Thuaji Zotit që qeveria e bëri punën e vet (VIDEO) Objektet e kultit në vend do të trajtohen me tarifa të energjisë elektrike si abonentët familjarë dhe jo me tarifa bizne
Erdogan: I lutem Zotit që BE të mos na pranojë... Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, ka thënë se nëse Bashkimi Evropian refuzon ta pranojë Turqinë, kjo do t’ia l
Rama: Shqiptarët i besojnë më shumë policisë se sa Zotit Gjatë fjalës së tij në një takim me policët, Rama mbështeti Policinë e Shtetit në punën e saj duke bërë edhe deklarata t
Fillon në SHBA procesi i konfirmimeve për kabinetin Trump Senatori i Alabamës Jeff Sessions, i emëruar si prokuror i përgjithshëm nga presidenti i zgjedhur Donald Trump, mbrojti
KOMENT/ E dua Jezusin, e dua Muhamedin, e dua Paqen Nga Gazmend Aga* Në këtë kohë krize vlerash, shqiptarët kanë ende të pakonsumuar gurin e çmuar të dialogut ndë
Trump i ofron Jeff Sessions postin e Prokurorit të Përgjithshëm Donald Trump, presidenti i sapozgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka ofruar senatorit të Alabamas, Jeff Sess
Shqiptari që i habiti të gjithë: Jam djali i Zotit, Noizy është fotokopja ime (VIDEO) Në spektaklin që transmetohet në Vizion Plus, ‘Tu Si Que Vales’ ka pasur disa konkurrentë interesantë të cilët dolën në
Gerta Heta me lot në sy: I jam lutur Zotit të mos dilja duarbosh nga spitali (FOTO) Moderatorja dhe këngëtarja Gerta Heta, një vit më parë përjetoi kënaqësinë e një shtatzënie të dytë duke pritur dy vajza
Zbardhen prapaskenat/ Alizotit i bënë presion 6 muaj para skandalit seksual Drejtori i dorëhequr i Hekurudhave shqiptare, Genc Alizoti, pas video-skandalit erotik, mund ta kishte lënë detyrën edhe
Kush ia bëri videon intime ish-kreut të Hekurudhave? Sa i takon skandalit seksual, pas dorëheqjes së Genc Alizotit, aktualisht drejtimin e Hekurudhave Shqiptare po e mbajnë
Papa Françesku: Vrasja në emër të Zotit është satanike Papa Françesku ka denoncuar të mërkurën vrasjet në emër të Zotit duke i cilësuar ato si satanike. Komenti ka ardhur
Pepe: Falë zotit iku Mourinho Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka dhënë një deklaratë befasuese për Jose Mourinhon. Pepe dhe Mourinho kanë punuar s
Sulm me thikë në Australi, vdes 21 vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel në Toënsville, në Queensland të Australisë, ku një 21 vjeçare ka humbur jetë
O Zot për ku po nxitojnë? nga Ilir Hoxholli - "Nuk lidhet burri" më tha një miku im kur hipa pasagjer në makinën e tij. Një shprehje e njerëzv
Sadiku: Me ndihmën e Zotit do ta kalojmë grupin Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare Armando Sadiku tha se është optimist për atë se Shqipëria do ta kalojë fazën e grupeve n
Reagon sërish LLadrovci: Geci dhe Selimi po përpiqen të përfitojnë nga e shkuara Ramiz Lladrovci ka bërë edhe një tjetër postim në Facebook, duke reaguar ndaj një interviste të Gani Gecit. Ambasado