999 rezultate për

zikalter

Icardi plas "bombën": Me 100 kriminelë i lë të vdekur tifozët zikaltër (VIDEO) Mauro Icardi, edhe pse ende 23 vjeç, ka botuar një libër autobiografik dhe në të shkruan edhe për atë që ndodhi pas një
Thohir braktis Interin, tundohet nga skuadrat angleze Erick Thohir ka vendosur të lërë Interin. Gazzetta Dello Sport pasi ka konsultuar një seri të shumëfishtë burimesh. E pë
Interi "krenar" me Manajn, ja çfarë shkruan klubi zikaltër Interi ka pasqyruar në portalin e vet fitoren e Shqipërisë U-21 përballë Hungarisë. Motivi? Zikaltrit kanë veçuar paraqi
Shtohen "hallet" tek Interi, rrezikon të humbasë ... Mospjesmarrja në Champions League sezonin e ardhshëm do të jetë një probleme i madh për skuadrën e Iterit, pasi mund të
Kace vishet zikaltër në verë Ergys Kace në verë mund të vishet zikaltër. Interi ka intensifikuar bisedimet me përfaqësuesit e mefushorit shqiptar, ko
PSG hedh grepat për bomberin e Interit Presidenti Nasser Al-Khelaifi deklaroi se në verë do të bëjë ndërhyrje në repartin e sulmit duke afruar lojtarë. Në Fran
Një person gati sa mashtroi Interin për sponsorin "Etihad" Nuk mjaftojnë rezultatet e dobëta në fushë, por Interi ka edhe shqetësime të tjera në këtë periudhë, sepse nga Italia vj
Manaj qëndron te Interi, e do Mancini Rey Manaj nuk do të largohet nga Interi. Roberto Mancini e bëri të qartë pak kohë më parë dhe drejtuesit e klubit zikalt
Manaj, nga një i larguar në një të pashitshëm Nga një i larguar i sigurt në merkaton e Janarit, në një futbollist të pashitshëm. Është ky shkrimi që i ka kushtuar FcI
Pirlo mund të rikthehet në Serinë A Humbja ndaj Lazios në kampionat e ka shqetësuar akoma më shumë kampin zikaltër, duke e bindur se me këtë skuadër s'mund
Interi stërvitet nën mjegull (FOTO LAJM) Interi po vazhdon përgatitjet e fundit për sfidën e së dielës në Serie A kundër modestëve të Frosinones. Por në Milano d
Miranda-Murillo, dy qëndërmbrojtësit që kanë ndryshuar Interin “Sulmi kënaq tifozët, ndërsa mbrojtja të jep tituj“. Eshtë ky mendimi i disa prej trajnerëve më të mirë të Botës dhe për
Inter-Roma, a mund te harrohet ky gol i Tottit?! (VIDEO) Inter-Roma gjithmonë ka qenë një ndeshje që ka dhuruar spektakël dhe gola të bukur, por vetëm një prej tyre me siguri që
Inter "i frikshëm", fiton me 10 lojtarë (VIDEO) Interi po dëshmon se këtë sezon është në një formë vërtetë të mirë, sidomos në Seria A dhe në Kupë. Zikaltërit e mpos
Derbi i Italisë, “San Siro” tabu për Interin nga viti 2010 Derbi i Italisë mbetet një tabu për Interin që nuk arrijnë të fitojnë me Juventusin në shtëpi prej vitit 2010. Duke përf
SPECIALE/ 10 klubet që sponsorizohen më shtrenjtë (FOTO LAJM) Sponsorizimi i klubeve është shumë i rëndësishëm për çdo skuadër. Gjatë ditës së sotme në mediat italiane është përfolur
Tifozët zikaltër mbështesin Manaj Sajti i tifozë ve zikaltër FcInter1908.it, ka raportuar se ka shumë entuziazëm në Appiano Gentile. Lojtarët kanë zhvill
Fiorentina turpëron Interin (VIDEO) Fiorentina ka fituar me rezultatin e thellë 1-4 në "Xhuzepe Meaca", duke turpëruar Interin përpara tifozëve të vet. E
Manaj shënon golin e parë me Interin Rey Manaj ka nisur aventurën tek Interi dhe këtë sezon do të stërvitet shpesh me ekipin e parë, por edhe me të rinjtë, k
Inter bën blerjen e tretë në merkato (FOTO LAJM) Miranda mund të konsiderohet një lojtar i Interit. Drejtuesit zikaltër dhe ata të Atletico Madrid kanë arritur një marrë