999 rezultate për

zeqiri

Këngëtarja shqiptare vendos të bëjë ndryshimin drastik Dafina Zeqiri është këngëtarja shqiptare e cila ka disa kohë që ka nisur jetën e saj në Amerikë dhe madje çau tregun nd
Këngëtarja e njohur shqiptare koncert në New York Këngëtarja shumë e njohur Dafina Zeqiri ka disa kohë që ka çarë në tregun ndërkombëtar me kngën e saj të parë "Four Sea
Pas Tunës, edhe Dafina Zeqiri ka një urim për të bërë (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sot feston një ditë shumë të vecantë. Kjo pasi sot ka ditëlindjen i dashuri i
Ditë feste për VIP-at, edhe Dafina Zeqiri ka dikë për të uruar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetet sociale. Dhe Daffy ka treguar se sot ka një ditë shu
Zeqiri: Ligj për gjuhën shqipe “kur të vijë koha” Deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muahmed Zeqiri thotë se programi qeveritar do të realizohet dhe me këtë do të ketë e
Dafina zeqiri uron mamanë e saj në ditën e baballarëve Dafina Zeqiri është një nga ato këngëtare shqiptare që gjithmonë e ka shprehur publikisht mirënjohjen ndaj mamasë së sa
Kjo është pasuria e deputetit Muhamed Zeqiri Muhamed Zeqiri është deputet i LSDM-së i cili më herët ka punuar si gazetar në disa shtëpi informative. Gjithashtu, ai k
Dafina Zeqiri prezanton nënën e saj perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila kohët e fundit po provon tregun botëror ka postuar një foto të nënës së saj në Insta Sto
HISTORIKE/ 3 000 polic shqiptar në Maqedoni, gati të mbrojnë Selën, Ahmetin dhe Zaevin Deputetët Artan Grubi dhe Muhamed Zeqiri mbrëmë në emisionin Klik Plus thanë se dhuna që u shkaktua në kuvend më 27 pril
Motra e Dafina Zeqirit për babain: Ishte i zënë duke lënë gratë shtatzëna (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe motra e saj Besa nuk flasin me babain e tyre, që kur ishin të vogla. Babai i tyre tento
Shqiptari Zeqiri shënon sërish për Juven, FSHF "fle gjumë" Andi Zeqiri vijon të konfirmohet si bomberi i Jvuentusit. Futbollisti me origjinë shqiptare ka shënuar edhe sot në "Via
Nëna e Ledrit përkrah Dafina Zeqirin! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri po provon suksesin në tregun ndërkombëtar. Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën
Ledri Vulaj: I dashuri i Luana Vjollcës më rrahu nga xhelozia për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Ç
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj janë përballur në gjykatë për shkak të një zënke fizike që ka ndodhur vite më parë. Çoça
Zaevi ofron postin e kryeministrit, a do të jetë ai Muhamed Zeqiri? Formimi i qeverisë së re në Maqedoni ende nuk është bërë i qartë se nga cila parti do të formohet maxhoranca. Kjo gjendj
Dafina Zeqiri publikon foto nga spitali. Ja çfarë shkruan për fansat (FOTO) Pas koncertit të saj në Gjilan, Dafina Zeqiri ka shfaqur probleme me shëndetin. Këtë gjë ajo e ka bërë me dije në nj
De Biasi dove sei?! Talenti shqiptar shënon dhe kualifikon Juven (VIDEO) Një tjetër talent i madh me origjinë shqiptare po lë gjurmë në Europë. Andi Zeqiri është transferuar para pak muajsh te
Luana Vjollca kapet mat me biznesmenin kosovar (FOTO) Gjatë kohës që Luana ishte me pushime në Santorini apo edhe në Punta Cana në Republikën Domenikane, u përfol se ajo isht
Zeqiri: Me LSDM-në dua ta luftoj të keqen Muhamed Zeqiri ka konfirmuar tashmë se është bërë pjesë e politikës. Tashmë ai është anëtar i Këshillit Qendror dhe
Muhamed Zeqiri bëhet pjesë e LSDM-së Muhamed Zeqiri do jetë pjesë e komitetit qendror të LSDM-së. Ky vendim është marrë në partinë e Zaevit në mbledhjen që