999 rezultate për

zene

Studentët "përzënë" nga protesta ish-zv.ministrin e Arsimit (FOTO LAJM) Protestës së mijërave studentëve ditën e sotme i është bashkuar edhe ish-zv.ministri i Arsimit, Taulant Muka. Por st
Sëmundja misterioze e bëri si shtatzënë, zbuloi shkakun nga miku i saj Një sëmundje misterioze nënkuptonte që një grua mund të shkonte në tualet një herë në javë, ndërsa krijonte idenë tek mi
Meghan dhe Kate janë zënë? Flasin nga brenda pallatit mbretëror Së fundmi dy kunatat e familjes mbretërore Meghan dhe Kate janë përfolur për një marrëdhënie disi të acaruar, që është b
Zeneli me dedikim emocional për gjyshin e tij Anësori kosovar Arbër Zeneli ia ka dedikuar gjyshit të tij të ndjerë golin e realizuar në fitoren e skuadrës së tij Heer
Dikur bashkëpunonin, Seven dhe Noizy përfundojnë duke u zënë Mes Seven Saraqit dhe Noizy-it gjërat duken se nuk janë aspak mirë. Pak më parë, ka qenë Seveni i cili përmes një postim
“Mallkimi” që ka zënë Tiranën, Partizani shkëlqen në derbin e çmendur Derbi i 15-të i bardhebluve që nuk fitojnë dhe sot ndodhi me përmbysje të Partizanit, që fitoi 2-1. Grent Halili ishte a
Arbër Zeneli kërkohet nga klubet europiane pas paraqitjeve të shkëlqyera me Kosovën Arbër Zeneli talenti nga Kosova i cili luan tek Herenven në kampionatin Hollandez po kërkohet nga shumë klube pas para
Askush nuk e dinte, Mbretëresha nuk e përdor kurrë këtë fjalë Shumica e njerëzve në botë, fjalën “shtatzënë”e përdorin si një term standart për të përshkruar dikë që është shtatzënë.
FSHF shkarkon trajnerët e ekipeve kombëtare të moshave Ashtu siç ishte parashikuar, Federata Shqiptare e Futbollit ka shkarkuar disa nga trajnerët e moshave, teksa i vetmi që
Deklarata shokuese e aktores: Burri më rrahu dy orë me rrip kur isha shtatzënë Një rrëfim shokues mbi ish-bashkëshortin e saj ka bërë aktorja e njohur si "Ahsen hatun" nga seriali shumë i ndjekur "Su
Pozat më të dështuara që iu kanë zënë sytë, këto modele e dogjën karrierën e tyre Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Në muajin e pestë, gazetarja shqiptare shtatzënë për herë të parë Folësja e njohur e TV Klan, Anjola Hamzaj është në pritje të ëmbël. Ajo vetë tregoi te Rudina tregoi se është 5-muaj
Liga në Kombeve, Kosova siguron fazën Play Off Kosova dje në mbrë mje shkatërroi 4-0 Azerbaxhanin në stadimin Fadil Vokrri, duke siguruar dhe kalimin në fazë n Pla
FOTO EKSKLUZIVE/ Shijoni fitoren magjike të Kosovës kundër Azerbajxhanit Nga Ervin Shkulaku Kosova, një ekip i ri por po shënon fitore dhe po shkatërron skuadra që kanë një histori të
Zeneli kompleton "hat-trick", Kosova shkatërron thellë Azerbajxhanin Kosova ka marrë një fitore me plot meritë sonte kundër Azerbajxhanit me rezultatin 4-0 në stadiumin "Fadil Vokkri".
Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Ai që ka shënuar është futbollisti, Zeneli në min
Hodhi foto shtatzënë, Elita kryqëzohet nga fansat pasi dallojnë detajin në foto Elita Rudi është pak muaj larg ardhjes në jetë të fëmijës së saj dhe Gjikos. Edhe pse në fillim, ajo e mohoi, pak dit
HOROSKOPI/ Jeni zënë prej muajsh, kjo e mërkurë ju sjell paqen në çift Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 21 nëntor 2018. Dashi Do të jeni shumë të vendosur në vendin e punës, por
Fenerbahce, kërkon në merkaton e janarit Arbër Zenelin Klubi madh turk Fenerbache, ndodhet në krizë të thellë rezultatesh teksa po lufton për mbijetesë, ndryshe sa jemi mësu
“Nuk kam përse ta fsheh”, këngëtarja flet për herë të parë për shtatzaninë Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. E hamendësuar