999 rezultate për

zedhenesja

Ikën Laura Vorpsi, zëdhënësja e re Oriela Nebiaj Pas lajmit se Laura Vorpsi do të linte PD, mësojmë se zëdhënësja e re në këtë parti do të jetë Oriela Nebiaj, e cila vje
A është e Kosovës, Gjykata Themelore në veri?! Veriu i Kosovës duket se gjithnjë e më shumë "po e injoron" shtetin e Kosovës. Aty, Gjykata Themore nuk funksionon më
Nënkoloneli i FSK-së plagos një person UPDATE: Nënkoloneli Jakup Nura ka plagosur Ilaz Troshupën. Nura, me urdhër të prokurorit po mbahet në paraburgim dhe nda
Laura Vorpsi, zëdhënësja që i dedikohet imazhit (FOTO LAJM) Laura Vorpsi është bërë e njohur për publikun, duke u shfaqur si zëdhënëse e PD-së. Për ditë me radhë ka lexuar deklarat
Dialog ose "izolim" të Kosovës Baronesha Catherine Ashton është shprehur se dialogu me Serbinë është i pashmangshëm për qeverinë e Prishtinës, kushdo q
Hajdutët vjedhin shtëpinë e zëdhënëses së PD-së, Silvi Bardhi Nga hajdutët nuk ka shpëtuar as zëdhënësja e Partisë Demokratike Silvi Bardhi. Në mesnatë hajdutët kanë tentuar hequr b
PD: Rama në krye të dështimit Partia Demokratike denoncoi sërish sot emërimet e personave që kanë patur probleme me drejtësinë. Në një dalje për media
Sinjale inkurajuese nga Schumacher Përmirësohet gjendja e Michael Schumacher. Pas lajmeve kontradiktore të ditëve të fundit se ish kampionit të Formula 1 i
Britmat e klientëve e punonjësve bënë që të mos grabitet Banka TTK Dy persona të maskuar kanë tentuar të grabisin TTK Bank në qytetin e Kavadarcit, por ulërimat e punonjësve dhe klientëve
PD: Rama po mbulon dështimin me akuza kolektive ndaj qytetarëve Deklaratat e Kryeministrit Rama, sipas të cilit 91 % e shqiptarëve abuzojnë me energjinë elektrike, është cilësuar nga P
SHBA mbështet integrimin e Shqipërisë dhe Maqedonisë në BE Shtetet e Bashkuar të Amerikës mbështesin Shqipërinë në integrimin e saj në Europë. Përmes një deklarate zëdhënësja e De
Zëdhënësja e Olldashit akuza gazetarëve: Unë nuk kam qenë në atë makinë Ish-zëdhënësja e ish-ministrit të Transportit Sokol Olldashi, Arminda Qylafku e cila u përfol si personi i dytë në makin
PD përshëndet integrimin e plotë të Shqipërisë në NATO Partia Demokratike uroi sot Forcat e Armatosura të Republikës së Shqipërisë për përfundimin me sukses të integrimit të p
Tirana fajëson gjyqtarin për humbjen me Partizanin Drejtuesit e klubit të Tiranes kanë fajësuar gjyqtarin Lorenc Jemini për humbjen në derbin e kryeqytetit me Partizanin.
Dorëhiqen 18 këshilltarët e Berishës, në punë vetëm zëdhënësja Urdhrit të kryeministrit Berisha për të dhënë dorëheqjen deri në 31 gusht i janë përgjigjur dje 18 këshilltarë dhe 5 dre
Mehilli: Gazetarë pa lajme, merruni me ndonjë që ka vrarë pulën "Del njeriu ne foto duke shkruajtur dhe disa "gazetare" thone: Ka fotografuar veten duke dhene doreheqjen. hahahahah. Pa
Zëdhënësja e PD-së, nga pistoleta te thika (FOTO LAJM) Laura Vorpsi pas fotove të publikuara ditë më parë ku shfaqej me pistoletë këtë herë pozon me një thikë. E veshur me një
FRD, e shqetësuar për listat e zgjedhesve Fryma e Re Demokratike ka reaguar për problemet në listat e zgjedhësve. Në një deklarate për mediat, zëdhënësja kësaj pa
Pronat e bashkëshortes, PD i kërkon Ramës transparencë Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot nga kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, të bëjë publike origjinën e parave të
Investimet e CEZ në Shqipëri, policia çeke nis hetimet Policia çeke ka nisur hetimet për katër marrëveshje të kompanisë CEZ sa i përket investimeve në Shqipëri. Zëdhënësja e C