999 rezultate për

zedhenesja

Ish-zëdhënësja e Ramës merr postin e drejtoreshës së ATSH-së Kryeministri Edi Rama ka shpërblyer me një post shumë të rëndësishme ish-zëdhënësen e Partisë Socialiste. Ajo është
Po ndodh ajo që pritej! Shqipëria po monitorohet për rikthim vizash Paralajmërim shqetësues për shqiptarët vjen nga zëdhënësja e Komisionit Europian, Tove Ernst. Ajo pohon se tashmë, ed
SHBA-të kërkojnë zgjidhje paqësore për Korenë e Veriut Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Jim Mattis, theksoi sot nga kryeqyteti i Indisë, Nju Delhi, se Shtetet e Bashkuara kërko
Berisha degjeneron Grida Dumën: Është thjesht zëdhënesja e grupit Ish-kryeministri Berisha ka folur sot në “Fakt” me Çim Pekën edhe për debatin që ka patur në mbledhjen e grupit parlamen
Ish-zëdhënësja e PD-së, prezantuesja më e re e "Wake Up" Vetëm pak ditë më parë u fol se do të kishte ndryshime në formatin e ‘Wake Up’, emisionit të mëngjesit në Top Channel p
Ish-zëdhënësja e PD-së e bukur, por ja kujt i ka ngjarë (FOTO LAJM) Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike Erla Mëhilli ka treguar gjithnjë se ka mjaft stil në paraqitjen e saj. Por këtë
Zëdhënësja e ish-kryeministrit "ndez" rrjetin me këto fotografi (FOTO LAJM) Zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha duket më në formë se kurrë më parë. Erla Mëhilli duket super sexy me bik
Zëdhënësja e FSHF-së "djeg" Saint Tropenë (FOTO LAJM) Jona Dervishi e cila është gjithashtu edhe zëdhënësja e FSHF-së, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston t
Marrëdhëniet Serbi-Maqedoni, reagon Brukseli zyrtar Komisioni Evropian u ka bërë thirrje autoriteteve në Shkup dhe Beograd që të tregohen të përmbajtur dhe të qetë të zgjid
Zëdhënësja e PD-së sqaron të vërtetën: Janë përhapur lajme fallto, ja ç’ndodhi mbrëmë në Kryesi Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa, me anë të një postimi në rrejtin e saj social “Facebook”, ka reaguar per lajmet e publikua
Humbja drastike e PD-së, zedhënësja e Bashës shpërthen ndaj kritikëve Pas zhurmës së madhe të krijuar pas humbjes së PD dhe kritikave të demokratëve ndaj Lulzim Bashës, ka reaguar zëdhënësja
Njihuni me zëdhënësen seksi të Departamentit amerikan të Shtetit (FOTO LAJM) Ish-drejtuesja e një emisioni në televizionin Fox News, Heather Nauert, është bërë zëdhënësja e re e Departamentit ameri
Zëdhënësja e Ramës: Jam e lumtur që do iki Arian Çani nga Shqipëria Arjan Çani, moderatori i emisionit “Zonë e Lirë” pak ditë më parë befasoi teksa deklaroi në një studio televizive se do
Ramës i del në pah detaji i pakëndshëm te xhaketa, ja si tallet zëdhënësja e Berishës (FOTO) Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Elbasan përballë studentëve të qytetit. Por vetëm pak orë më pas, zëdhënësja
Zëdhënesja e Berishës nxehet keq me Arbana Xharrën Vazhdojnë replikat mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kryeredaktores së gazetës kosovare “Zëri”, Arbana Xharra. Mirë
Pas SHBA-ve, edhe BE mbështet sovranitetin dhe tërësinë e Maqedonisë "Bashkimi Evropian në tërësi e respekton sovranitetin e Republikës së Maqedonisë, përfshirë edhe respektimin e kufijve t
Berisha: Olsi Rama dhe zëdhënësja e FSHF-së, dolën jashtë shtetit me makinën e trafikantit të kokainës Vazhdon punimet Kuvendi ku fjalën e rradhës e ka marrë ish-kryeministri Sali Berisha. Gjatë fjalës së tij ai ka shpërthy
Sulmi në Berlin/ Lihet i lirë i dyshuari i arrestuar dje Autoritetet gjermane kanë lëshuar personin e ndaluar dje , për të cilin dyshohej se ishte i përfshirë në sulmin me kamio
Zbulohet gjinia e fëmijës së zëdhënëses së PD-së Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është shtatzënë, ndërsa mësohet se është në pritje të një vajze. Ish-
Zëdhënësja e Bashkimit Evropian: Murit në Urën e Ibrit do t’i vendosen shkallët Maja Kocijancic, zëdhënëse e Përfaqësueses së Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, ka thënë s