999 rezultate për

zbardhur

Hetimet për vrasjen e Konomit, asgjë në dritë! Vrasja e gjyqtarit Skerdilajd Konomi është kthyer në çështjen më të rëndësishme dhe më të vështirë për tu zbardhur nga d
Prangoset 16-vjeçari, tregtonte drogë Policia e Beratit ka prangosur një 16-vjeçar pasi në banesën e tij janë bllokuar 170 doza marijuanë, gati për shitje. N
Kolegji ende nuk ka zbardhur vendimin (UPDATE) Kolegji Zgjedhor ende nuk e ka zbardhur vendimin e 3 qershorit ku la në fuqi rezulatin e Komisionit Qendror të
Vëllai i ish ministrit të vrarë: Vrasja e Krasniqit e lidhur me vrasjen e Hajdarit Rrëfimi i vëllait të ministrit të Mbrojtjes së Kosovës që u ekzekutua në Tiranë 9 ditë pas Azem Hajdarit. Lidhja mes dy
22 vjecari vritet në mes të Elbasanit Një 22 vjecar është ekzekutuar në qëndër të qytetit të Elbasanit pasi u godit me mjete të forta. Viktima është i riu nga
Qeveria e pafuqishme për të zbardhur fatin e të zhdukurve Zëvendës kryeministri i Kosovës Ramë Manaj e qortoi shefin e UNMIK-ut Lamberto Zannieri se në v