999 rezultate për

ylli

Meta vlerëson me titullin e lartë "Mjeshtër i Madh" Ylli Bakën (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzik
Deputetit i mbyllin mikrofonin, kërcasin grushtet në parlament Një sherr ka ndodhur në parlamentin e Çekisë për shkak të zgjatjes së gjendjes së emergjencës për koronavirusin. Inci
A do t'i mbyllin sërish kufijtë vendet e BE-së? BE do të aplikojë një certifikatë për vaksinimin, por kjo fillimisht do të vlejë si dokument mjekësor. Se si mund të kus
Ylli i PSG i bënë thirrje Messit t'i bashkohet Parisit Mesfushori i Paris Saint-Germain Leandro Paredes shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi do të bashkohet me të në klu
S'mund të ndodhte ndryshe, Yll Limani publikon baladën e re dhe i përlot të gjithë (VIDEO) Yll Limani publikoi baladën e tij më të re, “Kur t’kujtohet”, që me siguri i ka përlotur të gjithë zemërthyerit. Ashtu s
Milani nuk ndalet këtë merkato, nis negociatat me yllin e Barcelonës AC Milani është duke biseduar me Barcelonën për mbrojtësin Junior Firpo dhe shpreson të arrijë marrëveshje për huazimin
Ndodh edhe kjo, ish ylli i Realit blihet me Bitcoin Ish lojtari i Real Madridit, David Barral është bërë futbollisti i parë në histori të futbollit që është blerë me Bitcoi
Reali dhe Interi interesohen për yllin e Manchester United Ylli i Manchester Unitedit, Donny van de Beek ka fituar vëmendjen e Real Madridit dhe Interit. Holandezi u transferua
Plas në Kuvend, akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Duan t'na mbyllin gojën! Seanca e sotme e mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur me debate dhe akuza të ashpra mes deputetëve. Kanë qënë de
Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen Interi ka mbyllur menjëherë marrëveshjen me Udinesen për Rodrigo De Paul. Transferimi i mesfushorit në këtë merkato dimr
Ylli i Barcelonës e pranon: Jemi të katandisur, të inatosur dhe të mllefosur Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, ka thënë se ai dhe bashkëlojtarët e tij janë të katandisur, të inatosur dhe të
Paratici kërkon të transferojë te Juventusi yllin spanjoll Drejtori sportiv i Juventus, Fabio Paratici po punon për të sjellur në skuadër një transferim të lirë por që ka kualitet
Ylli i Napolit rezultaton pozitiv me Covid-19 Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, ka rezultuar pozitiv në testimin e fundit ndaj COVID-19. Fabian Ruiz ka rezultuar
"Ika me 5 euro në Portugali, isha i uritur", ish-ylli i Realit rrëfen historinë e jetës Shumë futbollistë sot bëjnë një jetë luksoze, paguhen mirë, kanë vila, makina dhe deri në avionë privatë, por dikur kanë
Ylli i Manchester City-t akoma edhe më afër Barcelonës Eric Garcia është shumë afër që të bëhet lojtari më i ri i Barcelonës. Diario Sport raporton se mbrojtësi i Mancheste
Deklaroi se Kanye tradhëtoi Kim me Jeffree Star, Kim paralajmëron yllin e TikTok-ut (FOTO LAJM) Pas lajmit se Kim Kardashian dhe Kanye West po shkonin drejt divorcit javën e kaluar, ylli i TikTok Ava Louise supozoi s
Dëmtimi i Vojvodës, Torino tregon gjendjen e yllit të Kosovës Mërgim Vojvoda ka pësuar një lëndim në krahun e tij të majtë në ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Milanit. Torino ka
Asnjë foto së bashku, ylli i kombëtares së Kosovës është beqar? Arbër Zeneli është një nga futbollistët më të rëndësishëm te kombëtare e Kosovës, por edhe te skuadra fraceze e Reims.
Khabib qenka fantastik edhe në futboll, shikojeni se çfarë super goli ka shënuar (VIDEO) Ylli i UFC-së, Khabib Nurmagomedov, duket se nuk ka talent vetëm në sportet luftarake. Ai zhvilloi një ndeshje futbol
Atletico bën goditjen e parë në merkato, transferon yllin francez Moussa Dembele Moussa Dembele do të transferohet nga Lyoni në Atletico Madrid. Lajmin e ka konfirmuar gazetari italian Fabrizio Roma