999 rezultate për

yjet

Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Buzëqesh Juventus, dy yjet janë gati ndaj Atletico Madrid Lajme mjaft të mira vijnë reth skuadrës së Juventusit. Pas problemeve të mëdha në mbrojtje ku u dëmtuan Bonucci dhe
Yjet e filmave për të rritur bëhen bashkë në fetival, çmendit fansat me foto “Daily Star” ka publikuar fotot nga AVN Expo, festivali më i madh i filmave për të rritur në botë. Yjet e filmave por
United synon të blindojë 2 yjet e skuadrës Manchester United beson se do të blindojë dy yjet e tyre, David de Gea dhe Anthony Martial. Sipas Evening Standard, M
Ronaldo synon ti bëjë "gjëmën" Realit, kërkon te Juventusi dy yjet e Los Blancos Cristiano Ronaldo pas transferimit në Torino, kërkon që të tërheqë me vete dy lojtarë, që tek Reali nuk po shkojnë shumë
Nga Sturridge te Robben, njihuni me yjet që mund ti transferosh falas në fund të sezonit (FOTO LAJM) Disa prej futbollistve yje u mbaron kontrata në qershor. Nëse ata nuk rinovojnë mund të largohen falas në fund të këtij
Ja si e festuan Vitin e Ri yjet e futbollit (FOTO LAJM Yjet e futbollit e kanë shijuar në maksimum vitin e ri. Nga Cristiano Ronaldo në Dubai e deri tek Kylian Mbppe, përmes g
​Yjet e sportit që u pensionuan gjatë vitit 2018 Viti 2018 ishte një vit i mrekullueshëm për tifozët e sportit për shkak të garave te kompeticioneve që u zhvilluan dhe d
Festat e fundvitit "shëndoshin" yjet e futbollit (FOTO LAJM) Siç dihet, festat e fundvitit janë gjithmonë të dëmshme për ata që nuk duan të kenë probleme me mbipeshën pasi tavolinat
"Yjet" e Juventusit, darkojnë bashkë në prag të festave të fundvitit (FOTO LAJM) Juventusi e ka nisur majft mirë Serinë A këtë sezon teksa ka regjistruar 14 fitore dhe një barazim duke ecur të qetë dre
Iniesta rikthehet te Barcelona si vizitor, takohet me yjet e ekipit (FOTO LAJM) Andres Iniesta legjenda e Barcelonës, është rikthyer ne ekipin ku u bë i famshëm jo si lojtar këtë herë por si vizior sh
Yjet që po ndjekin live ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors në Bernabeu Një numër i madh yjesh të futbollit kanë vendosur që të jenë të pranishëm në superclasicon mes River Plate dhe Boca Juni
Yjet e Bayern Munich, sjellin festat para kohe (FOTO LAJM) Muaji dhjetor në fakt është muajit festave si krishtlindjet dhe viti i ri. Megjithatë është ende herët për të festuar po
"The Sun" zbulon skandalin: Yjet e Arsenalit përdorin drogë Gazeta prestigjoze “The Sun” ka zbuluar një skandal të vërtetë teksa futbollistët e Arsenalit, festojnë në parti duke pë
Ndodh mrekullia në pyjet e Italisë, kjo kafshë rishfaqet pas 5 shekujsh (FOTO LAJM) Në pyjet e Italisë ka ndodhur një mrekulli, ku gjahtarët kanë raportuar se kanë vënë re një kafshë të zhdukur prej 5 she
Formacioni më i mirë i javës në ‘’Champions’’, nuk mungojnë yjet (FOTO LAJM) Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e javës së parafundit në fazën e grupeve të Champions Leagues. 12 k
‘’Yjet’’ në përfundim kontrate, në janar disa mund të shiten (FOTO LAJM) Shumë yje të futbollit europian iu mbaron kontrata në 2020 dhe mund të shiten më lirë përpara se ata të largohen me par
‘’Yjet’’ e PSG, gati për supersfidën kundër Liverpool Dy yjet e Paris saint Germain Kylian Mabappe dhe Neymar, do të jenë gati për sfidën më të rëndësishmë të sezonit atë nd
Kina merr vendimin, frikëson yjet e futbollit Vitet e fundit kemi parë shpesh futbollistë yje që luajnë në Europë përfundojnë në Kinë. Ky kampionat edhe pse nuk ka të
Yjet e Parisit, vijnë të dëmtuar telashe për Tuchel Situatë dramatike tek skuadra e Paris saint Germain, vizitat mjekësore të bëra për Mbappe dhe Neymar nuk japin shumë shp