999 rezultate për

xhemailit

E dashura e Xhemailit, lidhje me mafien italiane? (FOTO LAJM) Momente të vështira për Blerim Xhemailin. Sipas asaj që raportojnë mediat turke, emri i të dashurës së tij, Erjona Sulej
Ish e dashura e Xhemailit në lidhje me Verrattin? (FOTO LAJM) Pasi i dha fund lidhjes disa-vjeçare me shqiptarin Blerim Xhemaili bukuroshja italiane Alessia Tedeschi duket se e ka gj
Prezantimi i Xhemailit, Galatasaray ia shkruan në shqip mbiemrin (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar nga Bogovina e Tetovës Blerim Xhemaili, që luan me kombëtaren e Zvicrës, ka bërë prezantimin e tij
Ironia e fatit, ish e dashura e Xhemailit në krahët e djalit të Berlusconit (FOTO LAJM) Modelja e famshme italiane Alessia Tedeschi është e dashura e re e djalit të presidentit të Milanit Silvio Berlusconi, L
Ish e dashura e Xhemailit "ndez" plazhet italiane (FOTO LAJM) Ka kaluar një vit nga incidenti kur në Capri së bashku me Elisabetta Canalis dhe disa miq rrezikoi të mbytej. Tani model
Ja shtëpia e Blerim Xhemailit në fshatin e lindjes (FOTO LAJM) Futbollisti nga Maqedonia i cili luan për kombëtaren zviceriane, Blerim Xhemaili, pas eliminimit nga Botërori është kthy
97 Km/h, goli i çmendur i Xhemailit (VIDEO) Ky me siguri do të jetë goli i javës në Serie A. Vetëm kështu mund të konsiderohet bomba e Blerim Xhemailit përballë Pes
Ja e dashura e Blerim Xhemailit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërthen në fushë, Alessia shpërthen në Twitter. Pas tripletës së mesfushorit shqiptar të Zvicrës Bleri
Doreheqja e Xhemailit con ne Kongres te parakohshem PSK-ne Si njoftoi Zyra për Informim e Partisë Socialiste të Kosovës, Këshilli i përgjithshëm
Duraku: Kisha e Selmanit dhe Xhemailit Vendimin për ndërtimin e Kishës në qendër të Shkupit, mbi themelet e shtëpisë s&
Gjykata hoqi masen e arrestit Xhemailit Gjykata Themelore e Shkupit 1, sot i hoqi masën e arrestit deputetit të BDI-së, Hisen Xhemaili i cili &eu