999 rezultate për

xavi

"Messi qëndron te Barcelona vetëm nëse Xavi zgjidhet trajner" Messi dëshiron të qëndrojë te Barcelona dhe sipas të besuarit Sique Rodriguez nga "Carrusel Deportivo", ai do ta bëjë kë
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
Xavi zgjedh mesfushorin më të mirë në botë momentalisht Për legjendën e Barcelonës, Xavi Hernandez, mesfushori i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne, është mesfushori më i mirë n
Xavi tregon arsyen pse nuk u ul në stolin e Barcelonës Xavi Hernandez ka zbuluar arsyen e refuzimit që ia bëri Barcelonës në janar, në ofertën për të marrë drejtimin e skuadrë
Xavi mposht koronavirusin, i rikthehet stërvitjes Trajneri i Al-Sadd, Xavi Hernandez i është ribashkuar ekipit të tij të mërkurën pas shërimit nga Covid-19, konfirmoi klu
Legjenda e Barcelonës preket nga Covid-19 Xavi Hernandez është infektuar me koronavirus. Trajneri i skuadrës së Al-Sadd, Xavi Hernandez, ka njoftuar se është i
Ka armiq? Jo të gjithë te Barcelona e duan Xavin si trajner Josep Maria Bartomeu në një intervistë për TV3 ka konfirmuar se ata mbështesin Quique Setienin si trajnerin e tyre edhe
Rinovoi për një vit me skuadrën nga Katari por Xavi e ka derën e hapur te Barcelona Xavi ka rinovuar kontratën me skuadrën nga Katari, Al Sadd deri në vitin 2021. Por "Mundo Deportivo" bën të ditur se
ZYRTARE/ Nuk ka shpresa për Barçën, Xavi rinovon me Al-Sadd A do të marrë Xavi Hernandez drejtimin e Barcelonës? Kjo ishte tema që po diskutohej ditët e fundit në mediat spanjolle,
E BUJSHME/ Xavi pranon të bëhet trajner i Barcelonës Xavi mund të vendos të bëhet trajner i Barcelonës që nga fillimi i sezonit të ardhshëm. Gjërat në Barcelona nuk janë
Xavi nuk e fsheh ambicien për të drejtuar Barcelonën Ish mesfushori i skuadrës së Barcelonës, i cili tashmë është duke drejtuar skuadrën e Al Sadd, nuk ka fshehur ambiciet e
Eto’o gjen trajnerin e ri të Barçës, gjithçka lidhet me Messin Barcelona duket se e ka gjetur trajnerin e ri sipas këshillave të Samuel Eto’o-së. Ish-sulmuesi i spanjollëve ka folur p
Xavi: Kam pasur një ofertë të madhe nga Barcelona, shpresoj të rikthehet Neymar Ish mesfushori i Barcelonës u afrua për të zëvendësuar Ernesto Valverde në Camp Nou, por preferoi të qëndronte në Katar
Projekti i Laportas për Barcelonën lidhet me tre emra: Messi, Neymar dhe Xavi Te Barcelona kanë filluar përgatitjet për zgjedhjet presidenciale të vitit 2021. Joan Laporta nuk do të zbulojë deri
Këta janë 25 futbollistët më të mirë në 25 vitet e fundit Prestigjiozja britanike Four Four Two ka publikuar një renditje të 25 futbollistëve më të mirë të 25-vjeçarit të fundit.
25 talentët më të mëdha që i ka prodhuar La Masia, nuk mungojnë befasitë Në vitin 1979 Barcelona mori vendim që të fillojë vetë prodhim e talenteve që një ditë do të duheshin për ekipin e tyre
Ky është trajneri më i mirë në botë për Xavin Xavi Hernández në një intervistë për televizionin e Manchester City foli për marrëdhëniet që ka ndërtuar me Pep Guardiol
Xavi nuk ka mëdyshje: Messi është më i miri në histori Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtari më i mirë i të gjitha kohëve, ndërsa Ronaldinho e ka vendin në mesin e më
Lufta kundër koronavirusit, Xavi dhuron 1 milion euro (VIDEO) Xavi Hernandez ka treguar bujarinë e tij, duke ndihmuar luftën kundër Covid19. Trajneri i Al-Sadd dhe ish lojtari i B
Nëse Xavi bëhet trajner i Barcelonës, kështu do të dukej 11-shja që do të hidhte në fushë (FOTO LAJM) Barcelona që nga viti 2015 nuk ka arritur të fitojë Champions Leaguen. Skuadra katalunase ka humbur ndër vite lojtarë