999 rezultate për

weil

Truku që duhet të dini për të fjetur sa më shpejt Shpesh, ndodh që të mos jeni në gjendje të flini shpejt, apo të bëni një gjumë të qetë gjatë natës. Por, për këtë ekzist
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
U infektua nga urina e miut, 42-vjeçari rrezikon jetën (FOTO LAJM) Një shofer pothuajse vdiq pasi një prerje në fytyrën e tij u infektua me urinë miu në një nga depot e supermarketeve.
Ndërron jetë këngëtari Scott Weiland Këngëtari Scott Weiland, i cili më herët ka pasur probleme me drogën, ka ndëruar jetë mbrëmjen e djeshme teksa ndodhej n
Në vitin 2030 truri i njeriut do të lidhet me internet Në vitin 2030 qeniet njerëzore mund të bëhen hibridë që mund të lidhin trurin e tyre me internet. Shefi i inxhinierisë t
"Germany rejects 99% of asylum seekers from Kosovo" Prime Minister of the federal state of Lower Saxony, Stephan Weil, requested the acceleration of the procedures for hand
Pas disa vitesh robotët do jenë si ne (FOTO-LAJM) Viti 2029 është viti kur makinat dhe njerëzit do të ‘shkrihen’, kur edhe robotët do të jenë në gjendje të lexojnë dhe ri
Valeri e tronditur nga tradhëtia e Hollande Zonja e Parë e Francës, Valerie Trierweiler, ka rrëfyer momentin e parë kur mori vesh për tradhëtinë e partnerit të saj
Presidenti Hollande ndahet nga Valeri President francez Fransua Hollande konfirmoi ndarjen e tij nga partnerja Valerie Trierweiler. Lajmi i ndarjes së tij erd
Në të ardhmen pajisjet kompjuterike konkurojnë inteligjencën e njerëzve Pajisjet kompjuterike pritet të bëhen më inteligjente se njerëzit dhe mund të presim “integrim më të thellë ndërmjet nje
Hollande-Trierweiler, çifti më i fuqishëm i Francës Në pedanën e një takimi zgjedhor në sheshin e një qyteti dëgjohej melodia e famshme e Edith Piaf “La vie en Rose”. Frans
Një rus blen apartamentin më të shtrenjtë në New York, 88 milionë $ Apartamenti më i shtrenjtë në New York është blerë se fundmi nga familja e miliarderit rus Dmitry Rybolovlev. Mësohet se