999 rezultate për

vula

Ledri Vula nis pushimet, ja me kë ka shkuar (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm disa ditë që nga publikimi i këngës së fundit të Ledri Vulës dhe Young Zerkës me titull "Nona". Tek
Fitonin kredi me vula të rreme, shkatërrohet banda e falsifikatorëve Policia e Tiranës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, kanë finalizuar operacionin “Kredia” më 22 qe
Ledri Vula injoron keq Encën: Kurrë nuk do të bëja… (FOTO LAJM) Ledri Vula është ftuar në emisionin “Mo si fol Shoferit” nën drejtimin e Rudina Dembacaj. Gjatë intervistës reperi k
Ledri Vula nuk përmbahet: U harruam të dy, malli më ka marrë (VIDEO) Ledri Vula një ndër këngëtarët më të mirë të skenës shqiptare ka sjellë për publikun këngën e tij më të re. Me tekst të
Biberon, termomentra e vula fallco, arrestohet 44-vjeçari Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 44-vjeçar pasi akuzohet se tregton mallra kontrabandë dhe të pa kontrolluara.
VMRO-ja vazhdon skenarin, nuk i jep vulën Xhaferit Talat Xhaferi i cili ndodhet në ndërtesën e Parlamentit të Maqedonisë, nuk është lejuar të hyjë në kabinetin e kryetarit
Cili është skenari i VMRO? Mediet maqedonase njoftojnë tërheqjen e Xhaferit Mediet maqedonase shkruajnë se kreu i ri i parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, është tërhequr nga qëllimi i tij pë
Veljanoski refuzon t'ia japë vulat e parlamentit Xhaferit (VIDEO) Ish kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Trajko Veljanovski, ka refuzuar t'ia dorëzojë kreut të ri, Talat Xhaferit, ndaj dhe k
Gjyste Vulaj i çudit të gjithë: Vjehrrit ja shërbej kafen me bikini! Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ishte në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit, dhe ka provokuar me veshjen e saj. Gjatë
Asociacioni kushtëzohet me miratimin e simboleve të Kosovës Komunat veriore të Kosovës, Mitrovica e Veriut, Zveçani, Leposaviqi dhe Zubin Potoku, vazhdojnë të funksionojnë pa stemë
Këngëtarja shqiptare tregon pasurinë: Kam vilë, hotel, restorant në Gjermani (FOTO LAJM) Ajo është nëna e një vajze dhe një djali të vogël dhe vazhdon të mbetet një 'seks simbol' i show bizit kosovar. bëhe
Gjyste Vulaj shfaqet "shpërthyese": Ja pse u vesha si një balerinë seksi klubesh (FOTO LAJM) Këngëtarja 39-vjeçare nga Mali i Zi, nënë e dy fëmijëve, çudit gjithmonë e më shumë me ekspresivitetin e saj skenik. Pak
Ledri Vulaj: I dashuri i Luana Vjollcës më rrahu nga xhelozia për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Ç
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj janë përballur në gjykatë për shkak të një zënke fizike që ka ndodhur vite më parë. Çoça
ÇMIMET/ Sa do të paguhen Noizy, Nora Istrefi e Gjyste Vulaj për natën e ndërrimit të viteve (FOTO LAJM) Mbrëmja e fundvitit për shumë artistë është padyshim nata më fitimprurëse. Prej kohësh tashmë janë pronotuar club-et ku
Shpërthimi në Ballsh/ “Valvula kishte patur defekt disa ditë më përpara” Gazetari Fatos Hakorja i ftuar në studion e Opinion ka folur për një version ende të pakonfirmuar, lidhur me arsyen e mo
"Dështak" në lidhje? Ledri Vula: Nuk jam eventurier...(FOTO LAJM) Ledri Vula është tashmë i njohur për ndarjet e shpeshta me partneret e tij, por ai ka pranuar publikisht se është mjaft
Ledri Vula konfirmon ndarjen, por ende vazhdon të jetë i dashuruar (VIDEO) Ledri Vula tashmë e ka konfirmuar lajmin e përhapur në media për ndarjen me bukuroshen nga Tirana, Adela Sollaku. I f
Ledri Vula ndahet nga e dashura (VIDEO) Reperi Ledri Vula mësohet se është ndarë nga e dashura e tij Adela Sollaku, vajza e ish-kryeprokurorit të njohur shqipta
Ministri Klosi imiton Ledri Vulën (VIDEO) Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi ka qenë i ftuar i radhës në emisionin “Thumb”. Mirëpo ai është parë ndry