999 rezultate për

vllaznia

Vllaznia-Kukësi, 8 futbollistë shkodranë në Prokurori Prokuroria e Shkodrës po vazhdon hetimin në lidhje me akuzat, dyshimet dhe aludimet për ndeshjen Vllaznia-Kukësi, e cila
Skënderbeu 3-1 Vllaznia, kampionët shkojnë në +5 Skënderbeu nuk bën dhurata për ndjekësit duke konsoliduar pozitat në krye të klasifikimit pas fitores së arritur në Korç
Laçi tripletë Tiranës, Partizani rikthehet te fitorja Laçi mund të konfirmohet pa frikë si “macja e zezë” e Tiranës. Kurbinasit kanë arritur të mposhtin sot bardheblutë me re
Tirana mposht Skënderbeun, Vllaznia fitore in-extremis Tirana mposht Skënderbeun në kryendeshjen e javës së 16 të Kategorisë Superiore. Kryeqytetasit, që vinin pas humbjes së
Vllaznia triumfon në Elbasan, "paqe" në Laçi-Flamurtari Janë mbyllur edhe dy takimet e së dielës në javën e 15-të të Superligës Shqiptare. Vllaznia mer fitoren e 3-të radhazi p
Fitojnë Skënderbeu e Kukësi, Vllaznia zhytet në krizë Përfunduan tre ndeshjet e para të javës së 11-të të Kategorisë Superiore, të cilat kanë nxjerrë fituese të tre ekipet ud
Kukësi zhyt në krizë Vllazninë, fiton 2-1 Dy fitore brenda 4 ditëve, Kukësi nuk humbet asnjë rast për të lëshuar dorezën e sfidës ndaj pretendentëve për titullin
Vllaznia "fundos" Elbasanin Vllaznia nuk shkëlqen por fiton dhe në një kampionat, ku rivaliteti është në maksimum, ato që kanë rëndësi janë pikët.
Tirana bie në Laç, fitojnë Vllaznia dhe Flamurtari Java e pestë e Superiores është afruar në kohë nga sa ishte parashikuar në fillim nga FSHF-ja. Kjo ka ndodhur për shkak
Vllaznia-Tirana, "Samit" pajtimi në Shkodër Ditën e enjte ka mbërritur në Shkodër një grup drejtuesish bardheblu, të përbërë nga Refik Halili, Lutfi Nuri, Indrit Fo
Vllaznia dhe Tirana, ja sa kushton dhuna Pezullimi i stadiumeve do t’i kushtojë Vllaznisë dhe Tiranës rreth 350 mijë dollarë. Shifra del nga raportimet e vetë kl
Flamurtari dhe Vllaznia ndalen në paqe Ekipi i Ernest Gjokës nuk mundi dot të ngrejë flamurin përpara publikut të tij. Vlora kishte qenë pika e fortë e Flam
Dënohen Vllaznia dhe Tirana, përjashtohen "Tirona Fanatics" Pas dhunës së ditës së enjte në stadiumin "Loro Boriçi" të Shkodrës në ndeshjen Vllaznia-Tirana, Komisioni i Disiplinës
Vllaznia: Tifozët tiranas rrugaçë, Tirana: Policia dështoi Pas ngjarjes së shëmtuar të ndodhur dje në stadiumin "Loro Boriçi", ku një betejë në kuptimin e plotë të fjalës u zhvill
FSHF: Dënojmë aktet e dhunës, Nikolla: Turp! (VIDEO) I menjëhershëm ka qenë reagimi i Federatës Shqiptare të futbollit pas akteve të dhunës në stadiumin "Loro Boriçi" në nde
Vllaznia: Refik Halili u godit nga tifozët tiranas Dy orë pas ndeshjes së djeshme, Futboll Klub Vllaznia ka dalë me një deklaratë për shtyp përmes Administratorit Neritan
Kukësi "tris" Elbasanit, Vllaznia mposht Teutën Sot janë luajtur ndeshjet e fundit të javës së dytë në "Superligën Shqiptare". Kukësi ka mposhtur Elbasanin me rezult
Vllaznia kërkon talentin e Interit 19-vjeçari Boris Llouga, i cili është rritur te skuadra e Interit kërkohet nga Vllaznia. Mësohet se shkodranët kanë arri
Vllaznia kërkon një tjetër futbollist nga Palermo Pas afrimit të uruguajanit Sosa nga skuadra e Palermos, Vllaznia po synon të tjera afrime nga klubi siçilian. Sipas asaj
Palermo huazon uruguajanin te Vllaznia Sebastian Sosa është zyrtarisht futbollisti më ri i Vllaznisë. Klubi italian i Palermos e ka huazuar 20-vjeçarin uruguaj