999 rezultate për

vjedh

Francë, shkatërrohet banda shqiptare e hajdutëve, 9 në pranga Një rrjet shqiptarësh që merrej me vjedhje është goditur nga policia franceze. Në pranga janë vënë 9 shtetas me origjinë
Djali i Sokol Olldashit: Rama u ka vjedhur idealet njerëzve Glauk Olldashi, djali i deputetit të ndjerë Sokol Olldashi, në një koment në profilin e tij në facebook, shkruan se Rama
Mozzik i vjedhin 3 këngë, paralajmëron publikimin e 15 të tillave (FOTO LAJM) Mozzik është një nga reperët më të dashur nga publiku shqiptar e jo vetëm. Ai ka në reppertor të madh me këngët e tij dh
Vjedhje, armë dhe kondrabandë, arrestohen 3 persona në Lezhë (FOTO LAJM) Policia e Lezhës ka venë në pranga 3 persona të cilëve u janë sekuestruar armë zjarri, mall kontrabandë dhe sende të vje
Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Flet hapur ish-ministrja e Ramës: Dhe djemtë më esnafë të politikës kanë vjedhur vota Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e ftuar në ‘Mbrëmje Ide’ në abcnews, ka folur për përgjimet e fundit të publikuar
E gjithë kupola e Rilindjes në përgjimet e Bild për vjedhjen e votave në Dibër Marrëveshja e fshehtë me krimin e organizuar, blerja e votave, intimidimi i votuesve, intimidimi dhe keqpërdorimi i zyrt
Vrasje horror e shqiptarit në Greqi, e bija e gjen të lidhur Thriller “me vdekjen e një 51-vjeçari shqiptar në Athinë Gjendet i vdekur 51-vjeçari shqiptar në periferi të Athinës
I vidhen 66 mijë euro dhe pistoleta zyrtarit të Kosovës Një shumë e madhe parash dyshohet se i janë vjedhur një zyrtari të lartë të Qeverisë së Republikës. Indeksonline shkr
Të dyshuar për vjedhje, arrestohen 6 të rinjë në Prishtinë Policia në Prishtinë sot ka arrestuar gjashtë persona të dyshuar për disa vjedhje të rënda, si dhe ka sekuestruar gjësen
Vodhi 1000 litra naftë pranë TAP-it, arrestohet 38 vjeçari Policia e Korçës ka arrestuar një 38 vjeçar i cili dyshohet të ketë vjedhur 1000 litra naftë pranë TAP-it. Ndalimi i
Kurti: Po vjedhin shumë, sepse janë në mandatin e tyre të fundit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka thënë se keqinvestimi është faktori kryesor që e ka degraduar ekonominë n
Kisha në Durrës kërkon ndihmë për identifikimin e hajdutit (VIDEO) Pak ditë më parë kisha e Shën Domenikut në Durrës u bë pre e grabitjes. Ky veprim ka ndodhur pikërisht në festën e Rrësh
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
Butrint Imeri publikon "hajt hajt", vëmendjen e vjedh Kiara Tito (VIDEO) Këngëtari i njohur Butrint Imeri, më në fund publikoi këngë e shumëpritur të titulluar ‘Hajt Hajt’. Përveç se kënga p
Këngëtares serbe i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin telefonin: Fotot porno bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares serbe Dara Bubamara dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave. Vetë këngëta
Trump shtron darkë luksoze në Londër, vëmendjen ia "vjedh" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë, Melania së fundi ndodhen në Britaninë e Madhe. Edhe pse mbëritja e tyre nuk ni
LSI pas përgjimeve nga "Bild": Kriminelët kanë vjedhur votat PAs përgjimeve të "BILD", ka raguar dhe LSI. Në një deklaratë për mediat, Petrit Vasili, thekson se “Kryeministri Edi R
Dy adoleshentë në Vlorë i vjedhin gjermanit 50 euro, një 20-vjeçar përmbys makinën gjatë drejtimit Dy adoleshentë, me iniciale I.T, D.M, përkatësisht 14 dhe 17 vjeç mësohet se i kanë marrë me forcë një shtetasi gjerman