999 rezultate për

videot

Rita dhe Roza Lati harbohen sëbashku në lokal nate (FOTO LAJM) Edhe pse pothuajse nuk ndodh kurrë që të rinjtë të marrin prindërit me vete kur dalin për tu argëtuar në lokale nate, du
Diçka e pazakontë shfaqet në qiellin e Suharekës (VIDEO) Në qiellin e Studencanit të Suharekës, u shfaq diçka e pazakontë. Në disa fotografi të kapura nga qytetarët si dhe vide
"Çmendet" vajza e Albërie Hadërgjonaj: Para, alkol edhe striptiste Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat më seksi shqiptare. Prej disa vitesh ajo jeton në SHBA ku po përpiqet të
Youtube më në fund prezanton si do t'i luftojë videot e terrorit Edhe pse rregullat e Youtube kanë qenë gjithhmonë të rrepta, ky rrjet social nuk ka mundur ti ndalojë dot videot që ndje
Lupçes "i ikën mendja": Nëse Katerina sheh videot e festës së beqarisë, i jep fund Zhdukja e djemve të Big Brother për dy orë ka hedhur dyshime tek vajzat se çfarë mund të kenë bërë ata gjatë këtij 2 orë
MPB i dorëzon prokurorisë videot e personave që hapën dyert e Kuvendit Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë i ka dërguar Prokurorisë Publike videot e personave që i hapën dyert e Kuv
Media austriake publikon videot: "Shqiptarët do i shpartallojmë për një orë" Mediet austriake kanë publikuar skandalin më të madh të përgjimve në Europë, shkruan "Der Standard". Në gjashtë kuti
Facebook vijon risitë, videot do të regjistrohen në 360 gradë Facebook synon ende frontin e videos. Rrjeti social më i përdorur synon të hapë mundësinë e lançimit të videove dire
Instagram me një përditësim të ri, ja çfarë ndodh me videot Vitin e kaluar kur Instagram shtoi opsionin e video transmetimeve live, shumë përdorues të tij janë ankuar për mos pasje
Përdoruesit e Gmail, së shpejti më shumë se dërgim emaile-sh Përdoruesit e Gmail-it do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh me aplikacionin e tyre të postës elektronike falë një pë
Berisha: 7 ministra i shkojnë në zyrë Tahirit dhe kërkojnë videot e tyre në hotelin e Balilit Ish-Kryeministri Sali Berisha e emërton situatën e krijuar në qeveri, pas shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri si një "
"Kush i ka videot e ministrave me dashnoret te hoteli i Klement Balilit" Ish-kryeministri Berisha, në një status në “Facebook” shkruan se Saimir Tahiri, Damian Gjiknuri dhe Ilir Beqja janë tre
"Ju tregoj ministrat që fjetën me dashnoret në Santa Quaranta" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Berisha, në një status në “Facebook” shkruan se Saimir Tahiri, Damian Gjiknuri dhe Ilir Beqja janë tre
Manjani lëshon “bombën”: Kam parë videot e ministrave me të dashurat e tyre te hoteli i Balilit Ylli Manjani i qëndroi dhe e përsëriti deklaratën e tij në lidhje me videot e ministrave me të dashurat në hotelin ‘Sant
Arrestohet shqiptari në Itali, gjen videot intime të çifti dhe kërcënon gruan se… Policia italiane ka vënë në pranga një emigrant nga Shqipëria pasi akuzohet se u ka bërë presion një çifti Italian, duk
Dogji italianen, flet shqiptari: I dërgonte të dashurës sime videot duke bërë seks Hasan Varoshi, 25 vjeç i akuzuar se ka tentuar të vrasë ish-të dashurën e tij gjatë dëshmisë së dhënë për policinë në sp
Shokon senatori republikan: Shantazhet mbi videot seksuale të Trump i publikova unë Senatori republikan, John McCain, dikur kandidat për President përballë Obamës është rrëfyer ditën e sotme për çështjen
“Do të nxjerr videot tona të seksit”. Dënohet ish-i dashuri 55-vjeçar i vajzës Një 55-vjeçar është kthyer në një makth të vërtetë për ish-të dashurën dhe të ëmën e saj. Duke mos qenë dakord me prishj
Instagram nuk ka të ndalur, këto janë të rejat e fundit Instagram sapo ka lançuar dy nga risitë e aplikacionit, videot “live” dhe dërgimin e fotove dhe videove për grupet dhe
Videot u manipuluan! Astrit Dehari vdiq në spital në orën 15 e ca ndërsa nga burgu sipas videove doli gjallë në orën 16.00 Fakte të reja po dalin në dritë në lidhje me vdekjen tragjike të aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Në një a