999 rezultate për

vdesin

4 shtetas vdesin pasi morën pjesë nga trupi një gruaje 3 paciente kanë vdekur nga kanceri i gjirit pasi morën organe nga e njëjta dhuruese. Një 53-vjeçare kishte dhuruar v
​5 persona vdesin gjatë një rrëmuje në stadium Pesë persona janë vrarë dhe shtatë të tjerë janë lënduar gjatë një rrëmuje në një stadium në Angola, pas një ndeshjeje t
Të dashur djem, vajzat vdesin për këto tre gjëra dhe nuk janë paratë apo makina Meshkujt cinikë do të thonë me përbuzje se tri gjërat që u lënë përshtypje grave janë vetura e mirë, kuleta e mbushur dh
Armiqtë po vdesin për bukë! Shkresa "e gabuar" që alarmoi kupolën komuniste (FOTO LAJM) Urdhri, Kiço Ngjela: Mund të vdesin fëmijët, të rishihet heqja e triskave familjeve të të burgosurve. Kadri Hazbiu: tër
Burri i infektuar me helm gjarpri kafshon bashkëshorten që të vdesin të dy “Të lutem dua që të vdesim të dy”. Këto kanë qenë fjalët e një burri, i cili nga dëshpërimi se do të vdiste, donte që e
E frikshme, në këtë vend vdesin 50 mijë persona çdo vit nga pickimi i gjarpërinjve “Përballja” mes njerëzve dhe gjarpërinjve, në qytete si Hyderabad dhe Bengaluru, por jo vetëm, është një gjë thuasje e z
Vajza nguliteni në mend, meshkujt vdesin për flokë të gjata Të pasurit flokë të gjatë, është një arsye e fortë, që meshkujt të shikojnë dhe të joshen nga ju. Në hulumtimin kërku
Shtëpia misterioze, për 5 ditë vdesin 3 persona Një mashkull u gjet i vdekur, pesë ditë përpara se 20-vjeçari Martin, të zbulohej i vdekur së bashku më shokun e tij Jos
Vdesin dy shqiptarë në plazhin e Ulqinit Shtetasja e Sllovenisë, 35 vjeçarja me prejardhje shqiptare Zejnepe Izairi, dhe djali i saj 10 vjeçar kanë vdekur, deris
Të dashur djem, vajzat vdesin për këto tre gjëra dhe nuk janë paratë apo makina Meshkujt cinikë do të thonë me përbuzje se tri gjërat që u lënë përshtypje grave janë vetura e mirë, kuleta e mbushur dh
9 komplimentet për të cilat vajzat vdesin Shumë meshkuj mendojnë se e rëndësishme është të bësh komplimente dhe nuk ka rëndësi se për çfarë apo si. Por çuditëris
Veseli bën spektakël nga foltorja, i lexon VV-së libër Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, në seancën e sotme tregoi se e ka blerë një libër në panair që titullohet “Si vdesin demo
Moti përvëlues në Kanda, vdesin 33 persona 33 persona kanë humbur jetën si pasojë e një vale të nxehti që ka mbërthyer pjesën jugore të provincës kanadeze Quebec.
Pse femrat vdesin t’u thuash shpirt e zemër? Fjalët e ëmbla janë shumë të rëndësishme për një femër pasi jo vetëm i bëjnë ato të ndihen mirë dhe të dashuruar, por ka
Nuk mjaftuan vuajtjet e varfërisë, tre të mitur vdesin nga flakët që përpinë shtëpinë Një tragjedi ka ndodhur në qytetin e Velesit në Maqedoni, ku tre fëmijë janë djegur në një shtëpi, si pasojë e një zjarr
Aksident tragjik në Greqi, vdesin 6 emigrantë, 3 janë fëmijë Gjashtë emigrantë, tre prej të cilëve fëmijë kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në Greqi. Ngjarja u regjitr
I mori makina përpara, vdesin dy këmbësore në Gjirokastër Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Jorgucat në Gjirokastër. Dy gra kanë humbur jetën dhe një e tretë ndodhet në
Tragjedi në Greqi, 6 person vdesin në autostradën "Egnatia" (FOTO LAJM) Ka përfunduar në tragjedi në Greqi rrugëtimi i gjatë i disa emigrantëve me origjinë nga Irani për një jetë më të mirë në
Sa shqiptarë vdesin çdo vit nga duhani Shqipëria ka përqindjen më të ulët të vdekjeve nga kanceri, të cilat janë shkaktuar nga pirja e duhanit. Studimet e
Mbi 700 njerëz të helmuar nga kërpudhat, 9 vdesin Më shumë se 700 vetë janë helmuar pasi hëngrën kërpudha të egra në Iran, thanë shërbimet e emergjencës të vendit. Të pak