999 rezultate për

value

Sa dhemb të lesh futbollin (VIDEO) I fundit në kohë ka qënë Maxi Lopez: goli ndaj Palermos dhe lotët për të përshëndetur tifozët e Catanias që i dhuruan nj
Kërkohet topi...(VIDEO) I lutemi të gjithë lexuesve tanë se nëse arrijnë ta gjejnë topin të shkojnë t'ia japin lojtarit se po pret të gjuajë pen
Ajax-AZ, sherr mes portierit dhe tifozit (VIDEO) Ishte minuta e 36-të e lojës ku një tifoz i Ajax tenton të sulmojë portierin mik por ky i fundit i kthehet dhe ai që e p
Serie A, Napoli tenis me Genoa (VIDEO) Ndeshjen e fundit për këtë vit Napoli e ka kthyer në një ndeshje tenisi. Skuadra e drejtuar nga Walter Mazzarri ka shkat
United mposht Fulhamin (VIDEO) Manchester United si mysafir ka shkatërruar Fulhamin me rezultat 5-0. Goli i parë erdhi që në minutën e 5-të nga Danny W
Fitojnë City dhe Arsenal (VIDEO) Arsenali ka shënuar fitore prej 2-1 në transfertën në Villa Park ndaj Aston Villës ndërsa Manchester City në Etihad Stad
FedEx ofron shërbim tmerrësisht të keq (VIDEO) Një punonjës i kompanisë shpërndarëse FedEx në këtë video shfaq mënyrën se si ai e shpërndan postën e klientëve. Mënyra
City kërkon të "rrëmbejë" talentin 15-vjeçar të Realit (VIDEO) Jo vetëm emra të mëdhenjë për të tashmen por edhe talente për të ardhmen. Manchester City, sipas asaj që raporton "Marca
Real Madrid, Mourinho kërkon Mario Fernandes (VIDEO) Duket se transferimi i Mario Fernandes është pothuasje i kryer. Mbrojtësi i krahut të djathtë të Gremios është shumë pra
Saranda Hasani, ylli shqiptar që po lind (VIDEO) Celine Dion e dytë”, kështu e quajnë të gjithë në vendin e saj në Kristianstad të Suedisë. Talenti për këngën ka bërë që
Merkato, Milan dhe Juve në duel për Cheyrou (VIDEO) Milan dhe Juventus duken deri tani dy skuadrat favorite për fitimin e titullit kampion në Itali, por deri në përballjen
Ky njeri është vërtetë një "Special One" (VIDEO) E meriton me çdo kusht nofkën "Special One". Me të vërtetë është i veçantë. Jo vetëm në taktikat futbollistike dhe në ma
Ai se eu te pego "sëmur" edhe Floro Flores (VIDEO) Të pëlqen apo jo, kjo është kënga e momentit: "Ai se eu te pego", dëgjohet shumë në televizion, radio apo edhe internet,
Top 5 golat europianë të javës (VIDEO) Goli i mrekullueshëm i Cristiano Ronaldos, parabla e Bryan Ruiz apo thembra e David Barral? Albeu.com ju paraqet një vid
Ligue I, 9 ndeshje 7 fitore për Marseille (VIDEO) Vazhdon ecuria pozitive e Olimpik Marseille në Ligue I franceze. Në ndeshjen e parë të javës së 19-të në kampionatin fra
Kupa e Gjermanisë, Bayern kalon me vuajtje Bochum (VIDEO) Skuadra më e titulluar e këtij kompeticioni arrin të kalojë në çerekfinale pas suksesit 2-1 në “Rewir Power Stadion” të
Serie A, Milan vazhdon të fitojë (VIDEO) Milani i Massimiliano Allegrit ka fituar në shifrat 0-2 sfidën e prapambetur të javës së parë të Serisë A ndaj Cagliarit
Ja si ndodh kur në portë janë femrat (VIDEO) Futbolli i femrave është sport shumë interesant. Gratë janë përherë e më të prirura për të treguar se ato mund të luajnë
Si kjo nuk keni parë kurrë (VIDEO) Kjo që do të ndiqni është me të vërtetë unikale. Nuk besoj se ndokujt prej jush, edhe kur ka luajtur si amator, ti ketë
Ja si u arrestua Cristiano Doni (VIDEO) Mëngjesin e djeshëm, siç edhe e kemi njoftuar, mes të 17 personave të prangosur për trukimet e ndeshjeve, ishte edhe kap