999 rezultate për

uzuni

Uzuni lider në Kroaci, shënon sërish me Lokomotiv Zagreb Mesfushori i kombëtares shqiptare, realizoi golin e barazimit 1-1 për Lokomotiv Zagreb. Kur po kronometrohej minuta e 80
Uzuni ‘’lider’’në Kroaci, zgjidhet sërish në formacionin e javës Futbollisti Kombëtares Myrto Uzuni e ka nisur jaft mirë aventurën tek skuadra e Lokomotiva Zagrebit. 23 vjecari gjeti rr
Super Uzuni, shënon gol fantastik ndaj Osijekut Futbollisti i Kombëtares, Myrto Uzuni vazhdon të shkëlqejë në kampionatin kroat me fanellën e Lokomotivës së Zagrebit.
Uzuni zbulon objektivin madhor Sulmuesi i kuqezinjve, Myrto Uzuni tha në konferencën për shtyp se ëndërron të shënojë një gol dhe se skuadra duhet të t
Uzuni: Jam i lumtur që jam ftuar në ekipin kombëtar të Shqipërisë Myrto Uzuni po kalon momentet më të mira në karrierën e tij me ftesën që siguroi nga trajneri Christian Panucci për t’u
Uzuni i pafat, shtylla shpëton Jordaninë Shqipëria dhe Jordania po zhvillojnë ndeshjen miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 85′ Shqipëria ishte shu
Mezani pas fitores me pëmbysje: Lushnja nuk ishte aq e lehtë sa e menduam Pas 3 pikshit të marrë në Lushnje, me nëj përmbysje Mezani pranon hapur se sfida nuk rezultoi aq e lehtë sa pritej, apo
Laçi nuk pyet për pengesa, kalon lehtë Lushnjen Laçi nuk pyet për rival dhe vazhdon serinë e rezultateve pozitive, teksa mposhti Lushnjën me rezultatin 1-3. Në minu
Uzuni: Kënaqem kur luajmë futboll të bukur, Skënderbeu ekipi më i fortë i Superligës Myrto Uzuni thekson se e gëzon shumë fakti që kurbinasit po luajnë një futboll të bukur në çdo fushë. "Në Shkodër nda
Ryshfeti, 5,2 vjet burg për dy mjekët Dy mjekët Nikolla Nunka dhe Ismail Uzuni u denuan sot nga Gjykata e Korçës me nga 2.6 vjet burg secili si dhe hiqjen e d