999 rezultate për

uruar

Kokë e këmbë i dashuruar me Meghan, por e dini çfarë i pëlqen shumë princ Harryt tek gruaja e tij? Që princ Harry është kokë e këmbë i dashuruar me Meghan Markle, kjo nuk do as mend e as kalem. Ish-beqari më i kërkuar i
6 pyetje që njerëzit e kulturuar s'i bëjnë asnjëherë Aftësia për të hyrë në muhabet është një aftësi e mirë që ju vlen si në punë ashtu edhe në jetë, por ndonjëherë edhe nje
Arrestohet shqiptari në Greqi, akuzohet se torturoi deri në vdekje 85-vjeçarin për para 40-vjeçari shqiptar u arrestua për vrasje që kishte kryer pesë vjet më parë në Plagiari, Selanik gjatë një vjedhje me dh
Guardiola i "dashuruar" me yllin e Lazios, e do te Man.City Luis Alberto është një lojtarët kyc te Lazio e cila po kalon një super formë këtë sezon. Për spanjollin po bien "sire
Haradinaj letër Kurtit: Të kanë rrahur e torturuar, të lutem mos ia hiq taksën Serbisë Ish – kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ia ka shkruar një letër kryeministrit aktual Albin Kurti dhe e ka publikua
Me shumë pak lekë, disa dhurata perfekte për Shën Valentin Vetëm disa ditë na ndajnë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentini. Por sa e bukur është si festë, ku vlerësohen dashu
Xhansu e "Fate të kryqëzuara" më e dashuruar se kurrë me aktorin turk (FOTO LAJM) Ajo njihet për publikun shqiptar për rolin e “Xhansus” në telenovelën “Fate të kryqëzuara”. Ndonëse 22-vjeçarja, Lejla T
Një partner si Eduarti, Arbana kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin: Motivimi im (VIDEO) Tashmë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar, Arbana dhe Eduarti nuk ngurojnë të publikojnë mometet më të bu
7 arsyet pse gratë braktisin lidhjen, edhe pse janë të dashuruara 1.Mungesë prezence Kur jeni në një marrëdhënie me dikë, ju dëshironi të jeni me ta. Ju dëshironi të kaloni kohë me ta
Garë mes Interit dhe Juventusit për yllin e Fiorentinës Gaetano Castrovilli është duke zhvilluar një sezon fantastik te Fiorentina duke fituar vëmendjen dhe interesin e ekipeve
Milani bën me zemër tifozët, mposhtin në shtesa Torinon dhe sfidojnë Juven në gjysmëfinalen e Kupës Milani ka vuajtur jo pak për të mposhtur Torinon dhe për të siguruar gjysmëfinalet e Kupë së Italisë. Kuqezinjtë kanë
Propozim për Shën Valentin? 6 qytetet ku nuk mund t'u thot dot jo (FOTO LAJM) Zbuloni vendet më romantike në Evropë ku mund të bëni propozimin tuaj për Shën Valentin, aty ku merr më shumë se kudo tj
I dashuruar me helikopterin e tij, koha kur Bryant fikte motorrin në ajër Mësohet se Kobe Bryant kishte një pasion të veçantë për helikopterët. Ai ishte prej kohësh në dashuri me helikopterin e
Veshje të përzgjedhura dhe look i kuruar, politikanet shqiptare që shkëlqejnë gjithnjë (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen
Pas videos së Allës, hidhen dyshime për një grup të strukturuar kriminal në Bulqizë? Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla pasi është filmuar d
VENDIMI/ 56 vite burg për grupin kriminal që çonte emigrantë në SHBA, Kanada dhe Britani Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka dënuar 10 persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh. SPAK bën me
Sa shumë kërkesa mori ky biznesmen pasi kërkoi dikë për të fluturuar në Hënë Ditë më parë miliarderi japonez Yusaku Maezaëa ftoi vajzat që të aplikonin për një udhëtim së bashku me të në Hënë. A
Genta Ismajli më e dashuruar se kurrë: Kur ti më prek… Genta Ismajli është më e dashuruar se kurrë e këtë e vërteton fakti që këngëtarja shfaqet shumë e lumtur në krahët e të
Merkel e dashuruar me yllin gjerman, e fton në zyrën e saj Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel ka pritur në zyrën e saj legjendën e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger dhe gruan
Setien - Messi, trajneri i ri i Barçës i dashuruar me argjentinasin Quique Setien dhe Lionel Messi do të punojnë së bashku në Barcelonës, pasi trajneri spanjoll do ta zëvendësojë Ernesto V