999 rezultate për

tuna

"Dukem si katunare", Anxhelina Hadërgjonaj ndërron look dhe del e pakënaqur (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj jeton prej kohësh në Amerikë ku ka vazhduar dhe karrierën e saj. Shoku i saj i ngushtë, grimieri A
Në vaskë me kë? Tuna kthehet nga pushimet dhe publikon momente intime (FOTO LAJM) Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në Mauritani. Madje këto pushime u
Pas dy viteve martesë me Patrisin, Tuna merr vendimin surprizë (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media. Pas ndarjes së Norës dhe Robert Berishës, u pë
Diku ka ndarje e diku pajtim, Nora dhe Tuna kapen "mat" për herë të parë bashkë (FOTO+VIDEO) Tuna dhe Nora Istrefi kanë qenë shpesh në qendër të mediave, për shkak të marrëdhënies së komplikuar. Pavarësisht se
Tjetër divorc në familjen Berisha, pas Norës dhe Robertit ndahen Tuna dhe Patrisi (FOTO LAJM) Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, rradhën e ka Tuna dhe Patrisi. Vetëm një javë pasi Robert Berisha deklaroi divorci
Shpirt aventurier, Tuna provon sfidën e rrezikshme dhe tremb të pranishmit (VIDEO) Tuna është një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar dhe kosovar. Vetëm disa ditë më parë këngëtar
Ndahet Tuna nga Patris? Reagon për herë të parë këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të dy këngëtareve të njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, në rrjet nisi të përflitej edhe për
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fun
Furtuna shiu edhe në Berat, përmbytet qyteti Pas Elbasanit, moti i keq me rrebeshe shiu dhe stuhi ka përfshirë prej orës 15:30 edhe qytetin e Beratit, duke përmbytur
Dimri vjen shpejt në Elbasan: Shiu dhe furtuna godasin qytetin (VIDEO) Ndërkohë që orët e para të ditës ishin me temperatura të larta në Elbasan, pasdite duket se ka ardhur dimri. Reshje
Mirë Nora që u divorcua, po Tuna dhe Patris pse i kalojnë pushimet të ndarë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi mori vajzën e saj Renee dhe u larguan nga Prishtina për të bërë disa ditë pushimi
Historia që nuk dini për vajzën jashtë martese të Robertit dhe kunjat e Tunës (FOTO LAJM) Ndarja e Robert Berishës me Nora Istrefin mund të ketë zbuluar disa detaje të tjera të paditura më parë, ose që kanë qen
Fansja tregon si e ndau Tuna Robertin nga Nora (FOTO LAJM) Mbrëmjes e djeshme Robert Berisha konfirmoi se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë. Pas 13-viteve lidhje gjithçka
Rrjeti "zien" për ndarjen e Norës dhe Robertit, shihni ç'bëjnë Tuna dhe Patris (FOTO LAJM) Lajmi për ndarjen e Norës dhe Robertit ka "marrë dhenë" e pas kësaj çifti ka rënë në një qetsi duke mos reaguar në asnjë
Kartolina më e bukur, Tuna prezanton videoklipin me të birin (VIDEO) Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është bërë nënë e një djali të quajtur Tian. Por ky fakt nuk e ka ndalur këngëtaren të bë
E shtuna e zezë për Kosovën, vrasje e vetëvrasje në vendin e punës E shtuna ka qenenjë ditë e kobshme në Kosovë. Një person është vrarë, një tjetër është vetëvrarë. E një i ri 27-vjeçar n
Tuna pret fëmijën e dytë? Të paktën ky është mendimi i fansave (FOTO LAJM) 2 vite më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Në jetë erdhi djali i saj Tian. Koha ka kaluar
Një burrë si i Tunës, Patrisi surprizon këngëtaren për ditëlindje (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja Tuna Sejdiu festoi 34-vjetorin e saj të lindjes dhe e uroi veten në mënyrën më epike të mund
Paralamëroi ditëlindjen por fshehu moshën, sa vjeç mbush sot Tuna (FOTO LAJM) Altuna Sejdiu është këngëtarja me origjinë nga Kosova e mirënjohur me emrin e artit, Tuna. Këngëtarja nuk ka munguar
Klubi kosovar godet në merkato, firmos me sulmuesin që spikati te Tirana (VIDEO) Drita ka prezantuar sot goditjen e radhës. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e Tiranës, Xhilberto Fortunato. Braziliani k